V Českých Budějovicích budou Múzy na vodě Dosud nehodnoceno.

Od 1. do 6. července 2016 můžete navštívit na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích vícežánrový kulturní festival Múzy na vodě.

V rámci programu se vám představí tito interpreti:

1.7. zahájí festival Orchestr opery Jihočeského divadla stylově Vltavou od Bedřicha Smetany, jejíž tóny se tak budou vznášet nad slepým ramenem Vltavy, kde se festival koná. Chybět nebude ani Novosvětská od Antonína Dvořáka.
2.7. si přijdou na své všichni milovníci swingu. Orchestr Ježkovy stopy vás nostalgicky vtáhne do starých zlatých časů prostřednictvím koncertu nazvaném Swingová energie 1. republiky.
3.7. vás se svými múzami políbí Dan Bárta & Illustratosphere
4.7. Lucie Zemanová & Soul Sisters vám představí slavné hity Stevieho Wondera, Arethy Franklin a dalších v originálních jazzových aranžích.
5.7. V tento den vám Pražský hudební komorní soubor a Interpreti di Praga zahrají další vodou osvěžené dílo, tentokrát se bude jednat o Vodní hudbu Georga Friedricha Händela
6.7. Duke Special & Band vás zanesou až do Irska. Duke Special je písničkář a pianista z Belfastu, na festivalu vám zahraje se svým bandem to nej z irské hudební scény.

Ohodnoťte, prosím, tento článek