Colours of Ostrava opět rozvibruje Dolní Vítkovice 5/5 (1)

Od čtvrtka 14. do neděle 17. července budete mít opět možnost navštívit multižánrový festival, který se za čtrnáct let své existence zapsal na přední příčky letních festivalů nejen u nás, ale i v Evropě. Na dvacítce otevřených i krytých scénách se vám představí interpreti z celého světa, a to nejen ti hudební.

Letošní hlavní hvězdou bude britská legenda elektronické hudby, skupina Underworld, která bude celý festival v neděli uzavírat.

Ti ale samozřejmě nebudou jediní, kteří letos na sever Moravy zavítají. Zahrají zde například australští mistři psychedelična Tame Impala, britský písničkář Passenger, indie-rockoví Kodaline, sexy závan čtyřicátých let v podobě rytmů zpěvačky Caro Emerald nebo třeba skotští folkrockoví matadoři Treacherous Orchestra.

 Je to však samozřejmě mnohem více a nejen v hudebních vystoupeních. Tak jako v předchozích ročnících se můžete těšit na divadelní představení, filmy, diskuze či workshopy. Z více než 350 programových bodů si zkrátka vybere každý návštěvník festivalu.

Program a veškeré potřebné informace najdete na https://www.colours.cz/program-festivalu#/2016-07-14

Ohodnoťte, prosím, tento článek