České barvy na LOH Rio 2016 – 6. den Dosud nehodnoceno.

14:00

Střelba – kvalifikace: 50 m puška 3 pozice – ženy

Češky: Adéla Bruns, Nikola Mazurová

Výsledky: Adéla Bruns postoupila do finále z 8. místa.

 

15:42

Judo – kolo s 32 účastníky: Polotěžká váha (do 100 kg) – muži

Češi: Lukáš Krpálek x Jorge Fonseca (Portugalsko)

Výsledky: Lukáš Krpálek postoupil do osmifinále výsledkem (10:1s3)

 

16:52

Judo – osmifinále: Polotěžká váha (do 100 kg) – muži

Češi: Lukáš Krpálek x Maxim Rakov (Kazachstán)

Výsledky: Lukáš Krpálek postoupil do čtvrtfinále výsledkem (0:0s2)

 

17:00

Tenis – čtvrtfinále: Čtyřhra – ženy

Češky: Lucie Šafářová a Barbora Strýcová x Sara Errani, Roberta Vinci (Itálie)

Výsledky: Češky vyhrály 2:1 (4:6, 6:4, 6:4)

 

17:00

Střelba – finále: 50 m puška 3 pozice – ženy

Češky: Adéla Bruns

Výsledky: Adéla Bruns skončila na 7. místě.

 

17:27

Judo – čtvrtfinále: Polotěžká váha (do 100 kg) – muži

Češi: Lukáš Krpálek x Ryunosuke Haga (Japonsko)

Výsledky: Lukáš Krpálek postoupil do semifinále výsledkem (0s1:0s2)

 

18:00

Tenis – čtvrtfinále: Dvouhra – ženy

Češky: Petra Kvitová x  Elina Svitolinová (Ukrajina)

Výsledky: Petra Kvitová vyhrála 2:0 (6:2, 6:0)

 

Vodní slalom – semifinále: Deblkánoe – muži

Češi: Jonáš Kašpar a Marek Šindler

Výsledky: Češi postupují do finále z 2. místa

 

17:40

Veslování – finále B: Dvojka bez kormidelníka – muži

Češi: Lukáš Halešic a Jakub Podrazil

Výsledky: Češi skončili na 7. místě.

 

17:50

Veslování – finále B: Dvojskif – ženy

Češky: Kristýna Fleissnerová a Lenka Antošová

Výsledky: Češky skončily na 10. místě.

 

18:05

Jachting – 7. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický skončil v 7. závodě na 24. místě.

 

18:10

Veslování – finále B: Čtyřka bez kormidelníka

Češi: Miroslav Vraštil, Ondřej Vetešník, Jiří Kopáč a Jan Vetešník

Výsledky: Češi skončili na 12. místě.

 

18:15

Vodní slalom – semifinále: Singlkajak – ženy

Češky: Kateřina Kudějová

Výsledky: K. Kudějová postupuje do finále.

 

18:30

Tenis – 1. kolo: Čtyřhra – ženy

Češky: Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková x Světlana Kuzněcovová, Darja Kasatkinová (Rusko)

Výsledky: Češky vyhrály 2:1 (6:1, 4:6, 7:5) a postoupily do semifinále.

 

19:05

Jachting – 8. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický 8. závod nedojel.

 

19:15

Vodní slalom – semifinále: Deblkánoe – muži

Češi: Jonáš Kašpar a Marek Šindler

Výsledky: Češi skončili na 7. místě.

 

19:36

Plavání – 1. předkolo: 200 m znak – ženy

Češky: Simona Baumrtová

Výsledky: S. Baumrtová skončila na 23. místě.

 

20:00

Vodní slalom – finále: Singlkajak – ženy

Češky: Kateřina Kudějová

Výsledky: K. Kudějová skončila na 10. místě.

 

20:05

Jachting – 9. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický v 9. závodě skončil na 29. místě.

 

21:19

Judo – čtvrtfinále: Polotěžká váha (do 100 kg) – muži

Češi: Lukáš Krpálek x Cyrille Maret (Francie)

Výsledky: Lukáš Krpálek postoupil do finále s výsledkem 100:0s1

 

22:01

Judo – osmifinále: Polotěžká váha (do 100 kg) – muži

Češi: Lukáš Krpálek x Elmar Gasimov (Ázerbájdžán)

Výsledky: Lukáš Krpálek získal zlatou medaili.

 

22:30

Tenis – 1. kolo: Čtyřhra – smíšené páry

Češi: Lucie Hradecká, Radek Štěpánek x Garbiñe Muguruza, Rafael Nadal (Španělsko)

Výsledky: Španělé nenastoupili k zápasu a český pár se posunul do čtvrtfinále.

 

0:55

Badminton – skupina I: Dvouhra – muži

Češi: Petr Koukal x Rajiv Ouseph (Velká Británie)

Výsledky: Petr Koukal prohrál 0:2 (14:21, 18:21)

 

5:00

Plážový volejbal – Lucky Loser – ženy

Češky: Markéta Sluková, Barbora Hermannová x Ekaterina Birlova, Evgenia Ukolova (Rusko)

Výsledky: Češky v turnaji skončily. Prohrály s Ruskami 1:2 (19:21, 21:12, 10:15)

Ohodnoťte, prosím, tento článek