České barvy na LOH Rio 2016 – 7. den Dosud nehodnoceno.

14:00

Střelba – kvalifikace: 50 m puška, střelba v leže – muži

Češi: Filip Nepejchal

Výsledky: F. Nepejchal skončil na 33. místě.

 

Střelba – kvalifikace: Skeet – ženy

Češky: Libuše Jahodová

Výsledky: L. Jahodová skončila na 20. místě.

 

14:35

Atletika – Sedmiboj: 100 m překážek – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: K. Cachová skončila na 7. a E. Klučinová na 26.místě.

 

14:50

Veslování – semifinále A/B 1: Skif – muži

Češi: Ondřej Synek

Výsledky: O. Synek postoupil do finále z 1. místa.

 

15:20

Veslování – semifinále A/B 2: Skif – ženy

Češi: Miroslava Topinková Knapková

Výsledky: M. Topinková Knapková do finále nepostoupila. Skončila na 7. místě.

 

15:45

Badminton – skupina K: Dvouhra – ženy

Češky: Kristína Gavnholt x Akana Yamaguchi (Japonsko)

Výsledky: K. Gavnholt prohrála 1:2 (22:20, 12:21, 15:20)

 

15:50

Atletika – Sedmiboj: Skok do výšky – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: E. Klučinová skončila na 12.místě a K. Cachová skončila na 15.

 

17:30

Tenis – semifinále: Dvouhra – ženy

Češky: Petra Kvitová x Mónica Puigová (Portoriko)

Výsledky: Petra Kvitová prohrála 1:2 (4:6, 6:1, 3:6) a zahraje si o bronz.

 

Tenis – semifinále: Čtyřhra – ženy

Češky: Lucie Šafářová a Barbora Strýcová x Jekatěrina Makarova, Jelena Vesnina (Rusko)

Výsledky: Češky prohrály 0:2 (6:7, 4:6) a budou hrát o bronz.

 

18:05

Jachting – 7. závod: Laser Radial – ženy

Češky: Veronika Fenclová

Výsledky: V. Fenclová skončila v 7. závodě na 8. místě.

 

18:15

Jachting – 7. závod: Laser – muži

Češi: Viktor Teplý

Výsledky: V. Teplý skončil v 7. závodě na 29. místě.

 

Jachting – 10. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický skončil v 10. závodě na 31. místě.

 

19:15

Jachting – 11. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický skončil v 11. závodě na 25. místě.

 

19:30

Jachting – 8. závod: Laser Radial – ženy

Češky: Veronika Fenclová

Výsledky: V. Fenclová skončila v 8. závodě na 22. místě.

 

19:34

Plavání – předkola: 1500 m volný způsob – muži

Češi: Jan Micka

Výsledky: J. Micka skončil na 12. místě.

 

19:40

Jachting – 8. závod: Laser – muži

Češi: Viktor Teplý

Výsledky: V. Teplý skončil v 8. závodě na 29. místě.

 

20:15

Jachting – 12. závod: Rs-x – muži

Češi: Karel Lavický

Výsledky: K. Lavický skončil ve 12. závodě na 31. místě. Celkově skončil na 31. místě.

 

20:30

Plavání – předkolo: 4×100 m štafeta polohový závod – ženy

Češky: Simona Baumrtová, Martina Moravčíková, Lucie Svěcená, Barbora Seemanová

Výsledky: Češky byly diskvalifikovány.

 

21:14

Dráhová cyklistika – kvalifikace: Sprint – muži

Češi: Pavel Kelemen

Výsledky: P.Kelemen skončil 14. a postupuje do dalšího kola.

 

21:30

Tenis – semifinále: Čtyřhra – ženy

Češky: Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková x Timea Bacsinszki, Martina Hingis (Švýcarsko)

Výsledky: Češky prohrály 1:2 (7:5, 6:7, 2:6) a zahrají si o bronz.

 

22:00

Tenis – čtvrtfinále: Čtyřhra – smíšené páry

Češi: Lucie Hradecká, Radek Štěpánek x Irina-Camelia Begu, Horia Tecău (Rumunsko)

Výsledky: Český pár vyhrál 2:0 (6:4, 7:5).

 

1:35

Atletika – Sedmiboj: Vrh koulí – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: E. Klučinová skončila 6. a K. Cachová na 26. místě.

 

1:40

Atletika – kvalifikace: Hod kladivem – ženy

Češky: Kateřina Šafránková

Výsledky: K. Šafránková skončila na 17. místě.

 

2:53

Atletika – 1. kolo: Běh na 400 m – muži

Češi: Pavel Maslák

Výsledky: P. Maslák postoupil do semifinále.

 

2:20

Atletika – kvalifikace: Skok daleký – muži

Češi: Radek Juška

Výsledky: R. Juška do finále nepostoupil a skončil 13.

 

3:05

Atletika – Sedmiboj: Běh na 200 m – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: K. Cachová skončila 11. a E. Klučinová na 26. místě.

Ohodnoťte, prosím, tento článek