České barvy na LOH Rio 2016 – 8. den Dosud nehodnoceno.

13:25

Badminton – skupina K: Dvouhra – ženy

Češky: Kristína Gavnholt x Tee Jing Yi (Malajsie)

Výsledky: K. Gavnholt prohrála 0:2 (20:22, 15:21)

 

15:10

Badminton – skupina I: Dvouhra – muži

Češi: Petr Koukal x Sho Sasaki (Japonsko)

Výsledky: P. Koukal prohrál 1:2 (10:21, 21:16, 12:21)

 

15:20

Veslování – finále B: Skif – ženy

Češky: Miroslava Topinková Knapková

Výsledky: Miroslava Topinková Knapková vyhrála finále B a skončila na celkovém 7. místě.

 

15:32

Veslování – finále A: Skif – muži

Češi: Ondřej Synek

Výsledky: Ondřej Synek získal bronzovou medaili.

 

16:45

Atletika – Sedmiboj: Skok daleký – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: E. Klučinová skončila na 22. a K. Cachová na 25. místě.

 

17:00

Tenis – boj o bronz: Dvouhra – ženy

Češky: Petra Kvitová x Madison Keysová (USA)

Výsledky: Petra Kvitová vyhrála 2:1 (7:5, 2:6, 6:2) a získala bronzovou medaili.

 

18:05

Jachting – 9. závod: Laser – muži

Češi: Viktor Teplý

Výsledky: V. Teplý skončil v 9. závodě na 32. místě.

 

Jachting – 9. závod: Laser Radial – ženy

Češky: Veronika Fenclová

Výsledky: V. Fenclová skončila v 9. závodě na 17. místě.

 

18:30

Tenis – boj o bronz: Čtyřhra – ženy

Češky: Lucie Šafářová a Barbora Strýcová x Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková

Výsledky: Lucie Šafářová a Barbora Strýcová vyhrály 2:0 (7:5, 6:1) a získaly bronzové medaile.

 

20:05

Jachting – 10. závod: Laser – muži

Češi: Viktor Teplý

Výsledky: V. Teplý skončil v 9. závodě na 34. místě. V celkovém pořadí je na 28. místě.

 

Jachting – 10. závod: Laser Radial – ženy

Češky: Veronika Fenclová

Výsledky: V. Fenclová skončila v 9. závodě na 19. místě. V celkovém pořadí je na 12. místě.

 

21:30

Tenis – semifinále: Čtyřhra – smíšené páry

Češi: Lucie Hradecká, Radek Štěpánek x B. Mattek-Sands, Jack Sock (USA)

Výsledky: Češi prohráli 2:0 (4:6, 6:7) a zahrají si o bronz.

 

1:00

Atletika – Sedmiboj: Hod oštěpem – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: E. Klučinová skončila na 15. místě a K. Cachová na 26.

 

1:20

Atletika – kvalifikace: Skok o tyči – muži

Češi: Jan Kudlička, Michal Balner

Výsledky: J.Kudlička skončil na  9. a Michal Balner na 12. místě. Zajistili si tak oba postup do finále.

 

1:37

Atletika – semifinále: Běh na 400 m – muži

Češi: Pavel Maslák

Výsledky: P. Maslák skončil na 16. místě.

 

3:50

Atletika – Sedmiboj: Běh na 800 m – ženy

Češky: Eliška Klučinová, Kateřina Cachová

Výsledky: K. Cachová skončila na 23. a E. Klučinová na 25. místě.

Ohodnoťte, prosím, tento článek