České barvy na LOH Rio 2016 – 12. den Dosud nehodnoceno.

12:30

Golf – kola: ženy

Češky: Klára Spilková

Výsledky: K. Spilková skončila na 51. místě.

 

14:00

Rychlostní kanoistika – předkola: Deblkajak 1000 m – muži

Češi: Daniel Havel a Jan Štěrba

Výsledky: Češi postoupili do finále z 12. místa.

 

14:30

Rychlostní kanoistika – předkola: Singlkánoe 200 m – muži

Češi: Martin Fuksa

Výsledky: M. Fuksa dojel ve své jízdě na 3. místě a postoupil do semifinále.

 

Atletika – Desetiboj: Běh na 100 m – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 23. a Jiří Sýkora na 25. místě.

 

14:40

Atletika – kvalifikace: Hod kladivem – muži

Češi: Lukáš Melich

Výsledky: Lukáš Melich skončil na 14. místě.

 

15:34

Rychlostní kanoistika – semifinále: Deblkajak 1000 m – muži

Češi: Daniel Havel a Jan Štěrba

Výsledky: Češi skončili na 8. místě.

 

15:35

Atletika – Desetiboj: Skok daleký – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 14. a Jiří Sýkora na 25. místě.

 

15:42

Rychlostní kanoistika – semifinále: Singlkánoe 200 m – muži

Češi: Martin Fuksa

Výsledky: Martin Fuksa skončil ve své jízdě na 4. místě.

 

17:15

Atletika – Desetiboj: Vrh koulí – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 4. a Jiří Sýkora na 24. místě.

 

22:45

Atletika – Desetiboj: Skok do výšky – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 13. a Jiří Sýkora na 21. místě.

 

1:30

Atletika – kvalifikace: Hod oštěpem – muži

Češi: Jakub Vadlejch, Petr Frydrych, Vítězslav Veselý

Výsledky: Petr Frydrych skončil na 5., Jakub Vadlejch na 7. a Vítězslav Veselý na 10. místě a postoupili do finále.

 

2:20

Atletika – Desetiboj: Běh na 400 m – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 18. a Jiří Sýkora na 22. místě.

Ohodnoťte, prosím, tento článek