České barvy na LOH Rio 2016 – 13. den Dosud nehodnoceno.

12:30

Golf – 2. kolo: ženy

Češky: Klára Spilková

Výsledky: K. Spilková skončila na 47. místě.

 

14:00

Rychlostní kanoistika – malé finále: Deblkajak 1000 m – muži

Češi: Daniel Havel a Jan Štěrba

Výsledky: Češi skončili v celkovém pořadí na 12. místa.

 

14:30

Rychlostní kanoistika – malé finále: Singlkánoe 200 m – muži

Češi: Martin Fuksa

Výsledky: M. Fuksa skončil v celkovém pořadí na 9. místě.

 

14:45

Atletika – Desetiboj: 110 m překážek – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 10. a Jiří Sýkora na 23. místě.

 

14:55

Atletika – kvalifikace: Vrh koulí – muži

Češi: Tomáš Staněk

Výsledky: Tomáš Staněk skončil na 20. místě.

 

15:00

Atletika – kvalifikace: Skok vysoký – ženy

Češky: Michaela Hrubá

Výsledky: Michaela Hrubá skončila na 18. místě.

 

Moderní pětiboj – jednotlivci: Šerm – ženy

Češky: Barbora Kodetová

Výsledky: Barbora Kodetová skončila na 10.. místě.

 

Zápas – osmifinále: Volný styl do 63 kg – ženy

Češky: Adéla Hanzlíčková x Henna Johansson (Švédsko)

Výsledky: Adéla Hanzlíčková prohrála 0:4.

 

15:25

Atletika – Desetiboj: Hod diskem – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 14. a Jiří Sýkora na 13. místě.

 

18:25

Atletika – Desetiboj: Skok o tyči – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 15. a Jiří Sýkora bez měření.

 

19:30

Moderní pětiboj – jednotlivci: Šerm – muži

Češi: David Svoboda, Jan Kuf

Výsledky: David Svoboda skončil na 7. a Jan Kuf na 13. místě.

 

23:35

Atletika – Desetiboj: Hod oštěpem – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 3. a Jiří Sýkora na 20. místě.

 

1:45

Atletika – semifinále: Běh na 1500 m – muži

Češi: Jakub Holuša

Výsledky: Jakub Holuša skončil na 17. místě.

 

2:10

Atletika – finále: Hod oštěpem – ženy

Češky: Barbora Špotáková

Výsledky: Barbora Špotáková získala bronzovou medaili.

 

2:45

Atletika – Desetiboj: Běh na 1500 m – muži

Češi: Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora

Výsledky: Adam Sebastian Helcelet skončil na 14. a v celkovém pořadí desetiboje na 12. místě. Jiří Sýkora běh nedokončil a v celkovém pořadí skončil na 25. místě.

 

3:15

Atletika – finále: 400 m překážek – ženy

Češky: Zuzana Hejnová

Výsledky: Zuzana Hejnová skončila na 4. místě.

Ohodnoťte, prosím, tento článek