Jihlavští policisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované dívce 5/5 (1)

Třináctiletá dívka z Jihlavy byla viděna naposledy v pondělí 5. září v časných ranních hodinách v místě bydliště, odkud odešla do školy, kam ale nepřišla. V odpoledních hodinách pak telefonicky kontaktovala svoji rodinu, do současné doby se domů nevrátila.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči a dlouhé vlnité obarvené rezavé vlasy. Pohřešovaná dívka má tetování na zádech umístěné v oblasti lopatky. U sebe má zřejmě batoh černé barvy se vzorem s modrými květy.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat v Jihlavě a dalších obcích, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet nebo pohybovat. Prověřili také zdravotnická zařízení, autobusová i vlaková nádraží, další příbuzné, známé i kamarády, zábavní podniky, obchodní centra a dívku hledali i na jiných vytipovaných místech. Do současné doby bez kladného výsledku. Na základě šetření policisté zjistili, že by se pohřešovaná mohla nacházet v Praze, i s touto informací pracují a dívku zde hledají. Pohřešovaná se zřejmě nachází ve společnosti další dívky. Po pohřešované dívce policisté i nadále intenzivně pátrají.

Policisté žádají občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158.

Zdroj: KŘP kraje Vysočina

Ohodnoťte, prosím, tento článek