Ani 13 trestů nestačilo 5/5 (1)

Teplice – Ani několik trestů nepoučilo jednatřicetiletou ženu, která byla včera ráno přistižena při krádeži zboží v teplickém supermarketu.

„Tato osoba odcizila boty, košili a několik lahví alkoholu a se zbožím v hodnotě přes tisíc dvě stě korun chtěla prodejnu bez zaplacení opustit. Chytili ji ale zaměstnanci, kteří zlodějku předali policistům. Ti ženě sdělili podezření z přečinu krádeže a po výslechu ji propustili,“ komentuje událost por. Daniel Vítek, tiskový mluvčí PČR Teplice.

Jenže toto bylo této třináctkrát trestané recidivistce málo a tak ještě týž den po obědě se vydala krást znovu. Tentokrát navštívila prodejnu oděvů v obchodním centru, kde vzala ze stojanu pánskou košili, ze které odstranila bezpečnostní prvek a chtěla z obchodu zmizet. Vše naštěstí viděla bdělá prodavačka, která přivolala ochranku.

Už podruhé během jediného dne žena skončila na policejní stanici a opět si převzala sdělení podezření z přečinu krádeže. Vzhledem k tomu, že na svobodě by zřejmě v páchání trestné činnosti pokračovala, zůstala zadržená a ve lhůtě 48 hodin bude eskortována před soudce. Ten ji může s ohledem na její trestní minulost poslat až na tři roky za mříže.

(msn)

Ohodnoťte, prosím, tento článek