Kdo ukradl loď? Dosud nehodnoceno.

Na tuto otázku se snaží najít odpověď policisté z místního oddělení Vysočany.

Ti totiž od druhé poloviny července prošetřují případ krádeže lodi, chcete-li motorového člunu.

Ke krádeži samotné mělo dojít v rozmezí od čtrnácti hodin devatenáctého července, do devíti hodin ráno následujícího dne. V tomto období odcizil neznámý pachatel, či pachatelé, přívěs za osobní vozidlo, na kterém byla naložena již zmiňovaná loď. Ta byla ve stavu kompletní rekonstrukce, kdy jí některé, pro její provoz důležité komponenty stále ještě chybí. Loď například nemá motor, kormidlo, palivovou nádrž, nebo jakékoliv osvětlení.

K odcizení přívěsu a plavidla došlo z parkovacího stání v ulici Poděbradská, poblíž domu s číslem 9c.

Krádeží poškozenému vznikla škoda, kterou vyčíslil na jedno sto dvacet pět tisíc korun.

Jelikož se na základě provedeného prošetřování a pátrání zatím nepodařilo odcizené věci najít, prosí nyní policisté o pomoc širokou veřejnost.

Pokud byste kdokoli věděl kde se ukradená loď, nebo přívěs nachází, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158. Stejně tak policisty z Vysočan zajímají jakékoliv indicie k osobě, nebo osobám pachatelů. I tyto poznatky můžete zavolat operátorům linky tísňového volání.

Určitou motivací k pomoci policistům může být odměna vyhlášená poškozeným. Ten nabízí pět tisíc korun za informace vedoucí k vypátrání ukradené lodi a dvacet tisíc korun za informace, které jednoznačně pomohou dopadnout pachatele.

neptun_2

Zdroj: KŘP Hlavního města Prahy

Ohodnoťte, prosím, tento článek