ZA DĚTI UTRÁCÍME ČÍM DÁL VÍC. Utrácejte za dárky, které mají skutečný smysl. 5/5 (3)

Novodobým trendem dnešní společnosti je utrácet za dary pro naše blízké čím dál více peněz. Ať se jedná o Vánoce, narozeniny, svátky či jiné příležitosti, máme tendenci své okolí ohromit velkými a drahými dárky.

Nejvíce se sklon utrácet projevuje, nakupujeme-li dárky pro děti. Děti se rády pochlubí ve škole novými telefony, tablety a hračkami, které však po půl roce zcela ztratí své kouzlo a hodnotu. Elektronika pak končí v bazarech, hračky odložené v krabicích na skříni. Proč tedy nesáhnout po dárku, který bude hodnotný i za několik desítek let?

Luxusní dárkové kazety Namuri jsou jedinečným dárkem, jímž lze vyjádřit lásku a upevnit pouto mezi rodiči a dětmi. Dárková kazeta Teddy obsahuje přívěšek ve tvaru medvídka s přírodním diamantem briliantového brusu, srdíčko k zavěšení na kočárek či dozdobení nočního stolku a také fotorámeček ve tvaru srdce.

cdm-orsetto

Originálním dárkem k narození miminka, ať už od prarodičů, či od samotného tatínka, je potom dárková sada Boy/Girl. Ta obsahuje opět přívěšek s přírodním diamantem a také zdravotně nezávadnou hmotu, do které lze otisknout ručičku nebo nožičku miminka jako upomínku na první krůčky.

Obě dárkové sady jsou k dostání ve dvou barevných variantách – růžové pro holčičku a modré pro chlapečka.

Ohodnoťte, prosím, tento článek