Kdo je Jaroslav Kovář? Podvodník nebo blázen? 5/5 (6)

Dnes jsme dostali zajímavou zprávu od Youtubera jménem Karpe a to že kolem jména Jaroslava Kováře je spousty otazníků….Šli jsme se podívat proč?

Publikováno dne 22. 9. 2016 na Regionu Plzeň:

Plzeňský youtuber Jaroslav Kovář publikoval 12.7.2016 video, kde oznámil svoji cestu s názvem Jarda Gump.

Jedná se o pochod napříč Českou republikou. Vzbudil velký zájem u uživatelů Youtube a to v pozitivním i negativním slova smyslu. Na povrch se dere nepříjemné pozadí Jardova počínání na Youtube. Nejvíce tomuto přispívá jiný youtuber s přezdívkou Pstruh103  https://www.youtube.com/user/pstruh103 Který bez okolků upozorňuje na Jardovo zmiňované počínání. Mezi těmito youtubery vznikla nefalšovaná Youtube válka. Toho tématu se chytl i bezpočet jiných youtuberů a vznikají názorová videa na akci Jarda Gump a na Jardu samotného. Drtivá většina videí jsou názory, jaká je celá akce podvod a Jardova snaha přiživit se na svých sledujících. Obrázek si musí udělat každý sám. Jeden začínající youtuber s přezdívkou Karpe https://www.youtube.com/user/Karpagon poukazuje na samotnou nemožnost dokončení Jarda Gumpu v podání Jardy Kováře.

Chce si sám tuto sobotu vyzkoušet, jak náročné je ujít jednu etapu Jarda Gumpu.

Ať je to jak chce, budeme tento případ dál sledovat, přineseme nové informace z pochodu ,který bude uskutečněn dne 24. 9. 2016 v 9 hodin ráno od Plzeňského rybníka jménem Kameňák. Tato okružní cesta bude měřit zhruba 35 kilometrů a měla by ukázat, co pan Kovář musí zdolat každý den po 22 dnů chůze. Jsme na to zvědaví, jak to dopadne. Kdo má pravdu? A kdo zneužívá možnosti, jak na sebe upozornit a legálně okrádat lidi? Vše pro zjistíme.

Tak nezapomeňte již tuhle sobotu v devět hodin ráno rybník Kameňák u místní hospody. Bude se těšit Youtuber Karpe.

 

Ohodnoťte, prosím, tento článek